Wizyta Konsula Generalnego z Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie.

W ostatnią sobotę naszą szkołę odwiedził Konsul Generalny Pan Mateusz Stąsiek z Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie wraz z Panem Robertem Halfonem, który reprezentuje Harlow w parlamencie.

Pan Konsul odwiedził każdą z klas gdzie zapoznał się z dziećmi i brał udział w zajęciach.
Każda z klas zrobiła bardzo dobre wrażenie demonstrując wysoki poziom kultury osobistej oraz doskonałe umiejętności.
Uczniowie klas młodszych wyrecytowali wiersz i zaśpiewali piosenkę a klasy starsze miały możliwość zadawania pytań obu gościom.
Ludowe Nutki zatańczyły pięknego Kujawiaka.
Klasa I przygotowała zagadki dla Konsula dotyczące znajomości wierszy patrona naszej szkoły- Jana Brzechwy.

Na koniec Pan Konsul wręczył uczniom legitymacje szkolne dające naszym uczniom takie same prawa, które mają uczniowie szkół w Polsce.

Niespodzianką były dla nas pomoce dydaktyczne podarowane szkole.
Szkoła również wręczyła mały podarunek Panu Konsulowi jako wyraz wdzięczności za poświęcony czas i uwagę naszej szkole.

Było to bardzo ważne i znaczące wydarzenie dla naszej szkoły.
Cieszymy się, że praca naszych uczniów jak i nasza została zauważona i dziękujemy za wizytę.