Opłaty za rok szkolny

Przelewy prosimy kierować na konto:

Lloyds Bank
POLSKA SZKOLA W HARLOW LTD
Sort code: 30-93-89
Nr konta: 45012360

Jako tytuł wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Dziękujemy.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie.

Z uwagi na panującą i wciąż niepewną sytuację związaną z epidemią, a także trudności wynikające z braków w kadrze pedagogicznej, wychodzimy naprzeciw potrzebie nauki polskich dzieci mieszkających za granicą.

Przygotowaliśmy dla naszych Uczniów możliwość kontynuacji edukacji w polskiej szkole w FORMIE ONLINE w nadchodzącym roku szkolnym 2020/2021.

Uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału, tak jak do tej pory w 30 spotkaniach za pośrednictwem platformy internetowej. Zrealizują tym samym,  podstawę programową dla uczniów polskich szkół sobotnich uczących się za granicą. Przewidywany czas na realizację zagadnień podczas jednego spotkania to 4 godziny lekcyjne.

Zajęcia zostaną zorganizowane w różnych formach aktywności:

- regularne spotkania „na żywo” w formie online z nauczycielem w małych grupach

-  nagrane filmy przez nauczyciela, omawiające dane zagadnienie oraz instrukcje wykonania poszczególnych ćwiczeń

- quizy oraz  inne zadania interaktywne

- możliwość zorganizowania indywidualnej konsultacji „na żywo” w formie online z nauczycielem

- spotkania „ na żywo” ze znanymi osobami

- spotkania z innymi uczniami w Polsce, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia internetowe, jakie są dostępne

- oraz wiele innych ciekawych niespodzianek

Taka forma organizacji zajęć otwiera przed nami możliwość nawiązania współpracy z nauczycielami mieszkającymi w Polsce, co będzie mieć z pewnością wpływ na jakość nauki. Pomoże to nam również zróżnicować poziom nauczania dzieci, dzieląc ich na małe grupy.

Całoroczny koszt 30 zajęć wynosi £250, tj. £8.33 za 1 dzień (4 godziny lekcyjne).

W czesnym zapewniony jest pakiet startowy, w którym będą znajdować się m.in. podręczniki oraz zeszyty.

Aby zapisać dziecko na nowy rok szkolny 2020/2021 lub w przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą 07440245464 lub wysyłanie wiadomości na adres: info@polskaszkolaharlow.co.uk

Zarząd Szkoły