DZIĘKUJEMY !!!

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo,

Szkoła jest ideą społeczną, daje nam namiastkę tego, czego brakuje naszym sercom: domu, tradycji, polskości.
W każdym z nas tkwi głęboko zakorzeniona duma z tego, że jesteśmy Polakami, narodem walczącym i dlatego każdy z nas moi drodzy jest cząstką tego, czym jest Polska Szkoła w Harlow.
Dlatego jeszcze raz chcieliśmy podziękować osobom które nas wspierają:

Państwo Frankowscy właściciele Mini Delikatesów Kubuś, którzy okazują wielkie serce dla całej idei Polskiej Szkoły.

Firmie Golden House za fantastyczne niespodzianki dla naszych uczniów.

Firmie Astro Light za pomoc w rozpoczęciu roku szkolnego.

Pani fotograf Ewie Świderskiej za owocną współpracę.

The Baking Room za słodkości przekazane na kiermasz.

Panu Marcinowi Dziewieckiemu- DJ Nosfer za naglosnienie uroczystosci.

Każdej jednej osobie, która pomaga nam w naszej pracy, wolontariuszom, którzy pomagali przy warsztatach i kiermaszach.

Dziękujemy wam drodzy rodzice za zaufanie jakim nas obdarzyliście zapisując swoje dzieci rok temu, za każde dobre słowo oraz uśmiech.
I na koniec dziękujemy naszym uczniom, za ich małe i wielkie sukcesy, za radość i chęć do nauki - ta jest szkoła dla Was.

Jeszcze raz życzymy wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji!

Dyrektor Karolina Dobczyńska oraz Zarząd wraz z Gronem Pedagogicznym Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Harlow.